Hizmet Bölgelerimiz
Bizden Haberler
Kiralık Vinç

Erollar Kiralık Vinç , Sepetli Vinç ve Vinçli Nakliye Hizmeti

Zengin vinç çeşitleri ile istanbul’un her yerine vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Kiralık vinç seçeneklerini öğrendikten sonra fiyat teklifi almayı unutmayınız. Vinç kiralama ve vinçli nakliyat da saatlik, günlük,  haftalık kiralama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Kiraladığınız vinçle birlikte, profesyonel vinç operatörü sayesinde daha hassas işlere imza attıyoruz.

Vinç Kiralama Vizyonumuz

Kiralık Vinçlerimizin Periyodik Bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.

Tüm araç ve ekipmanlarımız ile , güvenli ve kaliteli hizmet sunarak, işimizde en iyi olmaktır.
İş güvenliğin önem veren Erollar Vinç, araç parkurunda yer ala vinçlerin olası iş kazalarını önlemek için periyodik olarak bakımlarını yaptırmaktadır.

Kamyonlu Vinçler ve Deneyimli Vinç Operatörlerimizle Hizmetinizdeyiz

Kiralık Vinç Misyonumuz

Erollar vinç , ağır nakliye, ağır kaldırma işleri, montaj, liman hizmetleri faaliyetleri sırasında Türkiye vinç sektöründe saygın bir yere gelebilmek için en üst düzeyde çalışmalar yapmak, çalışanlara, üçüncü şahıslara, mala ve çevreye gelebilecek zararları asgari düzeye indirmek veya bertaraf etmekdir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük, Güvenilirlik, Yasal ve Etik Çalışma, Müşteri Odaklılık, Kalite, Sorumluluk, Gizlilik, Yenilikçilik, Yarışmacı Olma ve Takım Çalışması.

Kiralama Hizmetleri: Makine parkımızdaki değişik özelliklere sahip teleskobik ve kamyon üstü vinçlerimizle, “G sınıfı”ehliyetli oparatör ve araçlarımızın mühendisler odasından alınan “kontrolü yapılmıştır” sertifikalarıyla, kiralama sektöründe de ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.

Kiralık Vinç Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Kiralık vinç denince akla gelen isim EROLLAR VİNÇ NAKLİYAT. İstanbul içi tüm ilçelere kiralama hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda istanbula yakın illerede kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Kiralama yaptığınız araçlı vinçlerle, istediğiniz yerden yükleme boşaltma yapılabilir.
Vinçli Fabrika Taşıma, kasa taşıma işlerinde direk firmamızı arayabilirsiniz. Nakliye işleriniz de tek fiyat uygulması ile birden fazla vinç ile taşımacılık işlerinizi yapılabilir. Vinç operatörlüğü konusunda deneyimli ve işinde hassas elemanlarla çalışmaktayız. Vinç Kiralama ve Nakliyat sonrasında yaşınılan problemleri firmamıza iletebilirsiniz.

Kiralık Vinç Çeşitleri – Vinç Kiralama Hizmetleri

Vinç Kiralama hizmetinde yeni arabalarımız ve kadromuzda yer alan uzman vinç operatörlerimizle çalışmalarımızı sürdürmeye devam ettirmekteyiz. İstanbul genelinde verdiğimiz vinç kiralama hizmetinde müşteri taktidiri, uygun ve gerçek fiyat politikalarımızla şeffaf vinç kiralama hizmetini sürdürüyoruz. Erollar Vinç ve Vinçli Nakliyat olarak Kiralık Vinç denilince akla gelen ilk isim olmayı başardık. Sepetli Vinç, Hidrolik Vinç, Teleskopik Vinç ve Kiralık Forklift hizmetinde kalitemiz ve fiyatlarımıza güveniyoruz.

Fabrika taşıma , Ağır tonajlı makine indirme bindirme, elektrik trafo montajı, elektrik trafo santral taşıma gibi vinçli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Araçlı vinçlerimize Sepetli vinci ekleyerek, vinç kiralama sektörünün her alanında bulunmayı hedefliyoruz.

#

KİRALIK VİNÇ

#

KİRALIK SEPETLİ VİNÇ

#

MOBİL VİNÇ KİRALAMA

#

KAMYON ÜZERİ VİNÇ KİRALAMA

#

HİYAP KİRALAMA